Neobsahuje ani kvapku alkoholu a predsa patrí medzi najobľúbenejšie produkty v našom portfóliu. Nealkoholický ovocný punč obľubujú najmä šoféri a celkom určite ich ocenia aj deti, pre ktoré je ovocný punč skvelou alternatívou teplého nápoja, ktorý zaručene zahreje aj v tom najchladnejšom období.

Nealkoholický ovocný punč je vyrobený z jablkovej, ríbezľovej a jahodovej šťavy. Intenzívnu chuť umocňujú ovocné a prírodné punčové vôňe. Vďaka kvalitným surovinám, získava nealkoholický punč jedinečnú bobuľovú chuť.

Po prvotnom ochutnaní a jemnom dochutení sa punč zohreje a horúci sa nalieva do kanistrov. Týmto procesom sa pasterizuje a získava sa jeho trvanlivosť. Ako všetky naše ostatné horúce nápoje je aj nealkoholický ovocný punč pripravený na okamžité pitie. Stačí ho len zohriať na požadovanú teplotu (viď. etiketu) a ihneď vychutnávať.

Zloženie

Jablková šťava, jahodová šťava, šťava z červených ríbezlí a bazová šťava s ovocnou, prírodnou punčovou arómou, jemne vyvážená kryštálovým cukrom.

Odporúčané podávanie:

Zahrejte na 60 °C a ihneď podávajte. Upozornenie: Punč sa nesmie variť, inak chuťovo stratí na kvalite.

Špecifické vlastnosti:

Pripravený na pitie (žiadny koncentrát). Bez umelých príchuť a farbív. Konzervovaný iba zohrievaním.

Alergény:

Obsahuje siričitany.

Skladovanie:

Po otvorení je trvanlivosť pri skladovaní v pôvodnom balení v chlade cca 4 dni.

Trvanlivosť:

Všetky naše zimné horúce nápoje majú v neotvorenom pôvodnom obale dlhú trvanlivosť a bez problémov ich je možné uskladniť v pivnici alebo garáži bez nutnosti zmrazenia.