Varič na víno, vodu, čaj alebo punč nesmie chýbať v žiadnej reštaurácii, v stánku na trhovisku a ani na žiadnej akcii, kde sa pripravujú horúce nápoje. Hrnček vareného vína, punču alebo čaju je presne to, čo ľudí zahreje v chladnejšom období. Servírovanie horúcich nápojov v kvalitných nerezových nádobách je praktické a zároveň štýlové. Variče udržiavajú nápoje dlho teplé, majú rýchly čas zovretia a nekvapkajúci kohútik. Samozrejme, teplotu nápoja si môžete voľne regulovať. Varič na víno je vybavený indikátorom hladiny v nádrži, ktorý poskytuje informácie o potrebe doplnenia nápoja. V rámci nášho bohatého partfólia vareného vína či punču rôznych príchutí ponúkame aj tento doplnkový tovar, ktorý si môžete zakúpiť a vyriešiť tak zohrievanie našich nápojov rýchlo a jednoducho na pár klikov.

Varník YATO je vyrobený z najkvalitnejšej nerezovej ocele, leštenej do vysokého lesku, vďaka čomu vyzerá veľmi elegantne v hoteloch, konferenčných miestnostiach alebo reštauráciách.

Vysoká kvalita povrchovej úpravy je spojená so spoľahlivosťou vyplývajúcou z použitia veľmi účinných ohrievačov a špeciálneho zabezpečovacieho systému. Ohrievač je umiestnený pod spodnou časťou sporáka. Toto riešenie má množstvo výhod. Najdôležitejší je nedostatok kontaktu s vodou, vďaka čomu netvorí vodný kameň. Veľmi dôležitá je aj schopnosť nádoby ľahko vyčistiť. Ochrana proti prehriatiu a chodu nasucho navyše výrazne predlžuje životnosť zariadenia.

Prepínač umožňuje vypnúť zariadenie bez odpojenia zástrčky zo zásuvky. Na vonkajšej strane nádoby je ukazovateľ hladiny vody so stupnicou vyjadrenou v litroch. Po oboch stranách sú pohodlné, na dotyk príjemné držadlá. Ich konštrukciou je aj systém TWIST-LOCK, vďaka ktorému je možné veko pevne zavrieť.

Kohútik so špeciálnym dizajnom slúži na zabránenie kvapkania.

Podrobnosti

Príkon: 3000 W

Napätie: 230 V

Prevedenie: nerezová oceľ